• Ново
Sterose Триаголник Bunny Hutch Покрие Отворено Водоотпорен Зајакот Гајба Покрие УВ Отпорни
zoom_in

Sterose Триаголник Bunny Hutch Покрие Отворено Водоотпорен Зајакот Гајба Покрие УВ Отпорни

DEN 1713.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Премиум Квалитет : Зајакот hutch маска е направена од 210 D трајни полиестер ткаенини со додадена вода-отпорни ламинат под слој, држи вашиот кафезот суви и чисти.Се намали и пункција отпорни ,тие нема да нула, ник или оштетување на вашиот кафезот.Трајни производи за долготрајни.Вентилација дизајн : Постојат вентилација делови кои се забрза циркулацијата на воздух внатре во кафез по употреба на оваа маска, го направите вашиот зајак дише и удобно.Патент за Прицврстување : Ова bunny кафез dustcover е со патент за прицврстување на затворање е дизајниран за поголема безбедност за да се обезбеди тоа се вклопуваат во кафез stably.Пластични прикажување на Прозорецот : транспарентна пластика слепи ви овозможува да го видите вашиот зајак или домашни миленици јасно, тоа може да биде свиткан за хранење треба или друга употреба.Водоотпорен и Dustproof : Ова bunny кафез покрие можат да го издржат дожд и вода благодарение на својата водоотпорен материјал, и тоа исто така може да се заштити кафез од прашина, УВ, лисја, птица измет и повеќе. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики: Премиум Квалитет : Зајакот hutch маска е направена од 210 D трајни полиестер ткаенини со додадена вода-отпорни ламинат под слој, држи вашиот кафезот суви и чисти.Се намали и пункција отпорни ,тие нема да нула, ник или оштетување на вашиот кафезот.Трајни производи за долготрајни.Вентилација дизајн : Постојат вентилација делови кои се забрза циркулацијата на воздух внатре во кафез по употреба на оваа маска, го направите вашиот зајак дише и удобно.Патент за Прицврстување : Ова bunny кафез dustcover е со патент за прицврстување на затворање е дизајниран за поголема безбедност за да се обезбеди тоа се вклопуваат во кафез stably.Пластични прикажување на Прозорецот : транспарентна пластика слепи ви овозможува да го видите вашиот зајак или домашни миленици јасно, тоа може да биде свиткан за хранење треба или друга употреба.Водоотпорен и Dustproof : Ова bunny кафез покрие можат да го издржат дожд и вода благодарение на својата водоотпорен материјал, и тоа исто така може да се заштити кафез од прашина, УВ, лисја, птица измет и повеќе.Карактеристики : Материјал : 210 D Оксфорд Боја : Црна,Зелена,Сива Големина : 118cmx45cmx52cm/46.46inx17.72inx20.47in Количина : 1 Компјутер (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 X Кафез, се Покрива(Не мало пакет).

Избор на купувачот..