• Ново
GIM KB-14 RGB PC Светлина Лента за Игри Случај, Компатибилен со GIM Центар, Магнетни Addressable LED Лента за Полнење, 5V ARGB 3Pin Насловот за Asus Аура, Asrock LED, Gigabyte RGB Мешање, MSI Мистика Све
zoom_in

GIM KB-14 RGB PC Светлина Лента за Игри Случај, Компатибилен со GIM Центар, Магнетни Addressable LED Лента за Полнење, 5V ARGB 3Pin

DEN 359.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

2-Начин да се Контролира : Поврзан со GIM центар со 4-пински хедерот или се Поврзани со матична Плоча од 5 V ARGB 4-pin насловот.Тоа може да биде синхронизиран со сите GIM RGB Случај Фанови.Специјален Дизајн Големина : 0.98 ft * 0.06 ft * 0.06 ft (11.8 инчен * 0.7 инчен * 0.7 инчи)(30cm * 1.8 cm * 1.8 cm), ве молиме бидете сигурни дека вашиот случај има доволно простор пред да го купат.Правоаголни светлина бар со магнети на двете страни, кои лесно можат да бидат прикачени на вашиот гејмерски случај.Не постои Ризик за Купување : влошување на квалитетот проблем со вашата светлина во дресот на, ве молиме слободно да не контактирате и да ги споделите со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне!GIM се стреми да донесе најдобри услуги на клиентите!.Важно : 1. Ако имате GIM центар, Едноставно Поврзете на центар од 4-pin грејач.2. ако немате GIM центар, Едноставно Поврзете на матичната плоча од 3-pin 5 V ARBG грејач, ова бара вашата матична плоча имаат 5 V RGB функција.3. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот случај има доволно простор пред да го купат.4. Само поддржува 5 V ARGB, не 12 V ARGB.

Избор на купувачот..