• Ново
за PC на Мобилен Телефон Музичкиот Мини Плеер за Музика Стерео Аудио Шарени Светлина Одличен Говорник Звучникот Subwoofer Безжична Попуштат Bluetooth Звучник(Црна)
zoom_in

за PC на Мобилен Телефон Музичкиот Мини Плеер за Музика Стерео Аудио Шарени Светлина Одличен Говорник Звучникот Subwoofer Безжична

DEN 565.44

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Големина : За 5.2*5.5 cm.Материјал : Пластика.Храна-одделение пластичен материјал е природно и безбедно, трајни, и може да се рециклира за долго време.Боја : Multicolor.Внимателно одберете различни бои за да го изберете, и естетика и практичност, можете да изберете вистинската боја според вашите лични желби.Атмосферата производител : убава и практична Bluetooth слушалката е дефинитивно атмосфера на одлуки во вашиот секојдневен живот, играње на музика што ја сакате на сите прилики, создава уникатна атмосфера.Пакет се вклучени : 1 * Bluetooth Звучник.Боја : како picture Quantity : 1pc Package се вклучени : 1 * Bluetooth Speaker Size : За 5.2*5.5 cm Material : Пластика.

Избор на купувачот..