• Ново
Earchy Корпата За Ѓубре, Снегулка Две-Боја На Хартија Цевка Дома Без Покритие Пластични Шупливи Корпата За Ѓубре
zoom_in

Earchy Корпата За Ѓубре, Снегулка Две-Боја На Хартија Цевка Дома Без Покритие Пластични Шупливи Корпата За Ѓубре

DEN 1816.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Специјален Дизајн : Модерен дизајн со светла боја и посебните цвет шупливи дизајн може да се подобрат вашата соба средина.Квалитетен Материјал : се направени од квалитетни пластични, се безбедни за употреба и има долг рок на чување.Широка Примена : Тоа може да се користи во кујна, дневна соба, спална соба, бања, канцеларија и така натаму.Други Функции : совршена големина на бин исто така одговараат на облекување маса.Оваа кошница има добра колекција функција да се направи вашата спална соба да изгледа уредни и чисти.Пакет : 1 x корпата за ѓубре.Материјал : Пластика; Уреден вашиот простор со овој countertop корпата за ѓубре.Има кафе, отпадна хартија, лушпи, леб crumbs, парцели и секој малку ѓубре.Овој мал корпата за ѓубре е дефинитивно еден помошник за канцеларијата на работниците, казанџии, кафе машини, домаќинки и така натаму.

Избор на купувачот..