• Ново
Акварел Цвеќиња Ѕид Decals Peony се Зголеми Ѕид Налепници за Дневна Соба, Сина Бела Peonies Ѕидни Постери Кора и се Држи Цвет Уметност Applique за Спалната соба Девојки Соба
zoom_in

Акварел Цвеќиња Ѕид Decals Peony се Зголеми Ѕид Налепници за Дневна Соба, Сина Бела Peonies Ѕидни Постери Кора и се Држи Цвет Уметност

DEN 239.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

КОЛИЧИНА И ГОЛЕМИНА на : Оваа peony трендафил цвеќе ѕид налепница вклучува 2 листови ѕид decal, секој лист големина : 11.8" x 23.6" & 30cm x 60cm, заврши големина : 25.6" x 26"& 65cm x 66cm.Можете да го стори тоа како на сликата можеме да обезбедат или да го следат своето срце.СЦЕНИ : Ова акварел peony флорални ѕид decal ќе ги красат вашата спална соба, дневна соба или детска соба совршено, исто така погоден за врати, прозорци, плакар и фрижидер.Добар партнер за недостатоци ѕид, покривање на оштетениот дел на ѕидот.ИНСТАЛАЦИЈА : Лесно да лупам и стап, само лепило.Едноставни чекори да се инсталира оваа деликатна ѕидот врз мазна насликани на ѕид или стан, сува и прашина слободна површина.Вие само треба неколку минути да декорирате вашиот дом совршено.НЕМА ЗАГАДУВАЊЕ НАЛЕПНИЦИ : Направен од високо-квалитет на винил, нема загадувањето на животната средина во текот на производството.За разлика од конвенционалните дома декорација материјали, нашите налепница нема да произведе никакви мирис, ниту било штетни материи.ИЗДРЖЛИВИ ЅИД НАЛЕПНИЦИ : Водоотпорен ѕид налепници, самолепливи, без разлика на тоа е сува или влажна простор, тоа нема да падне лесно.Бојата на моделот, исто така може да трае долго време, не исчезнат.Совршена домашна декорација.Dosminer Peony се Зголеми Ѕид Налепници Акварел Сино Бели Цвеќиња Ѕид Налепници за Спалната соба【Спецификација】Заврши Големина : 25.6" x 26" / 65cm x 66cm Reveive Големина : 11.8" x 23.6" x 2 Листови / 30cm x 60cm x 2 Sheets Material : Висок Квалитет на Vinyl Package : 2 Листови Ѕид Decal, Пак во Тек【Карактеристики】Водоотпорен и самолепливи, отстранлив, repositionable и обновливи, лесно да лупам и стап.Пријателски да ѕидови, остава леплива остатоци зад себе, нема штета и нема загадување.Не само ѕидовите, но исто така погоден за врати и плакари, мебел, маси и фрижидер.【Инструкции】Чиста и сува површина, да се обезбеди без пепел и маснотии.Излупете off the wall налепница од поддршка лист внимателно.Се однесува на површината како вашата идеја или следете ја сликата ние обезбеди.Се притисне на воздушни меури од страна на кредитна картичка и може да се користи на удар фен за да се поправи на decal цврсто во ниска температура.★ Напомени : Ако поради некоја причина не сте задоволни со било која производот се продава од нашата продавница, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем што е можно побрзо!Ве молиме да ни даде повеќе охрабрување ако сте задоволни со нашите производи.Посакуваме да имате пријатен ден!.

Избор на купувачот..