• Ново
Utoolmart T27 Долго Подесувате Доказ Torx Ѕвезда Копче Малку Клуч L-Форма Никел Позлата 1Pcs
zoom_in

Utoolmart T27 Долго Подесувате Доказ Torx Ѕвезда Копче Малку Клуч L-Форма Никел Позлата 1Pcs

DEN 112.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Димензија】-Torx Совет Големина : T27;Вкупна Должина : 105mm/4.13-инчен. 【ТРАЈНИ ИЗГРАДБА】-Направен од високо-одделение 45# челик со хром финиш за сила и издржливост. 【Функција】-Мет никел позлатен заврши да се спротивстави на корозија.Chamfered завршува вметнете без проблеми во fastener главата, намалување носат. 【Предност】-Долга рака клучеви обезбеди дополнителна се постигне и поголем вртежен момент. 【Апликација】-T10 Torx Drilled совети овозможи употреба на подесувате отпорни безбедност завртки.Направени од високо-одделение 45# челик со хром финиш за сила и издржливост.Мет никел позлатен заврши да се спротивстави на корозија.Chamfered завршува вметнете без проблеми во fastener главата, намалување носат.Долго рака клучеви обезбеди дополнителна се постигне и поголем вртежен момент.Torx Drilled совети овозможи употреба на подесувате отпорни безбедност завртки.Со drilled безбедносни совети, можете да го користите на подесувате-отпорни безбедност завртки.

Избор на купувачот..