• Ново
Пластични Намирници Торба Носителот | Превозникот | Фармацевт | Организатор. Вашите Декоративни Симпатична Складирање Решение за вашите Кеси. Рачно изработени во С
zoom_in

Пластични Намирници Торба Носителот | Превозникот | Фармацевт | Организатор. Вашите Декоративни Симпатична Складирање Решение за

DEN 407.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ЛЕСНО и ЛЕСНО ОД пластични намирници шопинг торба за носител со еластична дното.Се вклопува над вратата копчиња.ШИРОК 6" отворањето на врвот без drawstrings за практично складирање и издавање.Без завртки е потребно.Рачно изработени од издржлив памук или фланелен боксери ткаенина, симпатична дизајни и модели кои комплимент вашиот дом е оркестарот.ПРЕНОСНИ!Лесно навивам 30+ намирници чанти преку горниот отвор за нередот-бесплатен простор за складирање.ГОЛЕМ 6" широк од 20 " долго, го прави голем дар, со гордост Рака Пораби во Америка.Цел Денес!.Ellie Уметност е Горд да ја презентираме нашата Страна Направени во САД Торба Организаторите!Оваа симпатична големи големи виси шопинг торба носителот и фармацевт е совршен за пластична намирници перници за складирање во вашата кујна, провизии, кабинет, перална, од вашата мачка е ѓубре кутија, висат над било doorknob или монтирање на секој ѕид со кука за корисна лесен пристап.Ние имаме многу дизајни за да додадете боја и удобноста на вашиот дом, додека одржување на оние кои никогаш не завршува купови на пластични намирници или кеси ѓубре уредно се чуваат во нашите симпатична тематските на сопствениците.Сите од нашите Кеси се Перат, Обновливи и Преносни.Купи една за вашиот дом, RV, camper, брод и автомобил.Даде како Богатство Подарок!Изненадување и Помогнат на вашиот Пријател или Семејството се оние досаден ќеси под контрола и да им даде тематските торба со толку многу да се изберат, како Мачки, Бувови, Sunflowers & Птици, Кафе, Polka Точка, Кактус/Cacti, Seahorses & морска ѕвезда, Пеперутки, Медалјони, Сина Црешни, Праска Флорални & Кампување теми, Црвена & White Карирани или единствен Chevron печати.Резерви се Ограничени па Цел Денес : ).

Избор на купувачот..