• Ново
Полнач за Portsmith PSCMC67UE
zoom_in

Полнач за Portsmith PSCMC67UE

DEN 1487.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Компатибилна со Следниве Модел : Portsmith PSCMC67 UE.Замена за Следниве Батеријата Дел Броеви : Portsmith PSCMC67 UE.Тип На Производ : Volts : V Капацитет : .Сите производи се сертифицирани со FCC, CE,CB,ISO9001,и Ro HS; ве молиме да бидат сигурни да се купи.Камерон Sino Cameron Кинеско е бренд, фокусирајќи се на продаде батеријата, ние се стреми кон обезбедување на високо квалитетна професионална батеријата производи.Спецификација на производот - Капацитетот на Батеријата : - Батерија Тип : - Батерија Тежина : 322g - Напонски Излез : V - Димензија : 150.00 x 110.00 x 70.30 mm Компатибилни Модели Portsmith PSCMC67 UE Оригинална батерија Дел Број Portsmith PSCMC67 UE Информации Пред да Купите - Се внимателно проверете го бројот на моделот на вашиот уред и дел бројот на вашата оригинална Батерија за да видите дали оваа Батерија е компабибилен со вашиот уред.- Нова батерија ќе ги постигне своите најдобри резултати по 2 или 3 комплетни циклуси на полнење & празнење.- Кога ќе го инсталирате, бидете сигурни дека конекторот е правилно поврзан на вашиот уред.- Не користите низок квалитет на трети лица адаптер за полнач за да ја наполните вашиот уред, што ќе се скрати животот на батеријата.Контакт us If имате било какви прашања или било какви прашања или проблеми при користење на нашите производи, ве молиме да ни испратите порака, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Избор на купувачот..