• Ново
Intec G5837 Одморалиште Одмор Пакет за Nintendo Wii
zoom_in

Intec G5837 Одморалиште Одмор Пакет за Nintendo Wii

DEN 1855.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Едноставно се обезбеди вашиот далечински во костец, кука на прилогот и започнете ја репродукцијата.Компатибилен со Wii Motion Plus модул.Направени на детето доказ, шок апсорбирање материјал.Tote торба вклучени да ги чува сите на вашите додатоци.Wii далечинскиот управувач и nunchuk не се вклучени.Сè што треба да се земе вашата Wii Sports Одморалиште игри да на следното ниво!Најголема карактеристика на вашиот Wii игри конзола е движење се активира со реализам.Овој пакет содржи 6 далечински прилози да се игра со вашите омилени Wii Sports Одморалиште игри.Стрелаштво, тенис на маса, фризби, голф, wakeboarding и canoeing.

Избор на купувачот..