• Ново
RysgdsE Куче Лекување на Обука Торбичка, Цртан филм Банер со Кошаркарски Турнир се Третираат Торба за Куче Обука, Hands Free Половината Појас Fanny Пакет за Куче Одење Пешачењ
zoom_in

RysgdsE Куче Лекување на Обука Торбичка, Цртан филм Банер со Кошаркарски Турнир се Третираат Торба за Куче Обука, Hands Free Половината

DEN 2068.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Лесно Продавници Kibble, Играчки & Третира - Три џебовите на лекување торба е доволно голема за да се одржи повеќето essentials како куче третира, clicker, играчки и многу повеќе.Едноставен за место милениче третира во право кога ќе им треба.Safe Џеб за Лични Работи - Безбедно да го чувате вашиот паметен телефон, на пари ID/кредитни картички, готовина или копчињата во главниот патент торбичка додека преземање на прошетка со вашиот dogie.Бесплатни вашите Раце - Прилагодлив корселе прави третираат торбичка во прилог безбедно околу половината, силна спојувалка за каиш го прави овој третираат торбичка лесно да кука на вашиот појас, не грижете се за испаѓање за надворешна активност.Тоа, исто така, може преку рамо.Се вклопува половината се до 41.5".Дизајниран за Пет Одење и Обука - Идеален за обука или одење puppies, куче, мачка, ова fanny пак се третираат торбичка има сите ваши најважен за време на прошетки, или во парк.Одличен подарок за вашиот омилен куче мајка или куче татко.Метал D прстен Тока - Изградена во D-прстен е дизајниран да се одржи куче поводник и тренер или други додатоци, овозможува надвор обука полесно.Совршен за куче обука во парк!.Дали љубовта добивање на активни надвор со вашиот pup но омраза морале да clumsily побарајте ги третира кога вашето куче треба брз награда?Со Куче Лекување на Торбичка, можете повеќе да се фокусира на вашето куче и не морале да пребарувате насекаде за третира или играчки!Оваа иновативна функција богата торбичка придава безбедно околу твојот појас, ремен, или рамо ви дава пристап до куче третира и kibble во право кога ќе им треба.Погодно за Дневни Прошетки Совршен придружник за дневни прошетки.Голем главната преграда е совршен за essentials како куче третира, екстра leashes, и вашиот телефон, клучеви, и паричник.Носат Предмети за Куче Обука Е идеална за обука торба со доволно простор за да се носат куче третира, kibble, играчки и многу повеќе.Имаат се што ви треба на готовс за однесувањето обука.Спецификации : Торбичка Големина : 14.9x8.2in/38x21cm Материјал : Платно + 210 D Водоотпорен Поставата Џебови : Главни Патент Оддел + 3 Мали Предни Џебови Пакетот Вклучува : 1 × Куче Лекување на Обука Торбичка.

Избор на купувачот..