• Ново
YYOYY 3-Axis Gimbal Стабилизатор за паметен Телефон, Автоматски се Соочуваат со Следење на Мобилен Телефон Стабилизатор, Преносни Рачен Телефон Видео Стабилизатор, Количк?
zoom_in

YYOYY 3-Axis Gimbal Стабилизатор за паметен Телефон, Автоматски се Соочуваат со Следење на Мобилен Телефон Стабилизатор, Преносни

DEN 504.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

3 оска gimbal стабилизатор е постабилна отколку една оска или 2 оска gimbal.Тој е опремен со надградена анти-се тресат систем за да се елиминираат грижите на видео blur и jitter.Свитлива и лесен дизајн, животниот век на батеријата на 12 часа првиот избор за надворешна снимање додатоци.Работата е едноставна, само неколку копчиња, па дури и една рака контрола.Можете лесно може да го стави во џебот и го носат истиот со вас.Само кликнете на копчето за да се префрлите од портрет во пејзаж без да се земе од телефонот или расклатување на шрафовите.Исто така, можете да зумирате и да се фокусира со притискање на лизгачот на левата страна.Со широк спектар на компатибилност, со моќен товар до 230g и импресивна компатибилност, овој мобилен телефон стабилизатор за снимање на видео може да го поддржи најмногу за оперативниот СИСТЕМ и за Андроид телефони на пазарот.Како да го Користите : BT конекција, само стави ја надолу и да ја користите.Спецификација : Предмет Тип : S5 Мобилен Телефон Преносни Стабилизатор Модел : S5 Боја : Црна Материјал : ABS Тежина : Околу.715g/25.2 оз Функција : Мобилен Телефон Стабилна Поддршка поле на Примена : Паметни Телефони Подолу 16.51 cm/6.5 во вградената Батерија : 18650 вградената Батерија Капацитет : 4000mah Работен Напон : 3.4 V-4.2 V (Стандардната Вредност : 3.7 V) Работат на струјата : 150m A-3000m A (Стандардната Вредност : 1500m A) Работна Температура : 0-40℃ Работно време : 12Ч Теренот Оска на Движење Агол : 325° Тркалаат Оска на Движење Агол : 180° Наслов Оска на Движење Агол : 330° Навалите Оска Контролира Агол : -155°/+155° Тркалаат Оска Контролира Агол : -30°/+30° Наслов Оска Контролира Агол : -155°/+155° Оптоварување Тежина : 75~230g Време на Полнење : 5 H Влезен и Излезен Напон : 5 V Текст и Излезна Струја : 1А Пакет Листа : 1 x Мобилен Телефон Стабилизатор 1 x Tripod 1 x Полнење Кабел 1 x Прирачник 1 x Wristband Јаже.

Item Type:
S5 Mobile Phone Portable Stabilizer
Model:
S5
Color:
Black
Material:
ABS
Weight:
Approx.715g/25.2oz
Function:
Mobile Phone Stable Support
Scope of Application:
Smart Phones Below 16.51cm/6.5in
Built-in Battery:
18650
Built-in Battery Capacity:
4000mah
Working Voltage:
3.4V-4.2V (Standard Value
Working Current:
150mA-3000mA (Standard Value
Working Temperature:
0-40℃
Working Hours:
12H
Pitch Axis Movement Angle:
325°
Roll Axis Movement Angle:
180°
Heading Axis Motion Angle:
330°
Tilt Axis Controllable Angle :
-155°/+155°
Roll Axis Controllable Angle :
-30°/+30°
Heading Axis Controllable Angle:
-155°/+155°
Load Weight:
75~230g
Charging Time:
5H
Input and Output Voltage:
5V
Input and Output Current:
1A
Package List:
1 x Mobile Phone Stabilizer :
1 x Tripod :
1 x Charging Cable :
1 x Manual :
1 x Wristband Rope :

Избор на купувачот..