• Ново
Dasaita 10.2 Андроид Автомобил GPS Радио за Субару Шумите WRX 2013 2014 2015 Аудио Видео Плеер 4G RAM меморија 64G ROM Изграден во Carplay Андроид Авто
zoom_in

Dasaita 10.2 Андроид Автомобил GPS Радио за Субару Шумите WRX 2013 2014 2015 Аудио Видео Плеер 4G RAM меморија 64G ROM Изграден во

DEN 12479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Возилото Компатибилност : САМО Одговара за Субару WRX Шумите 2013 2014 2015 година БЕЗ хармон kardon систем за звук, НО со ЦРНА трим отвори.Вграден-во carplay / андроид авто : Вграден-во Zlink Апликација за да ви овозможи да уживате во Carplay (Wireless . ( Пак жешка место за на вашиот телефон и на WI-FI поставување на главата единица кликнете на вашето име за i Phone а потоа впишете го на топло место лозинка ). 2.Во Стерео : Внесете "Zlink".Во Телефон : Пребарување на други Уреди, и одберете "АВТОМОБИЛ-КОМПЛЕТ"типот на Pin Бр. "0000" за да се спаритеЧека и да се Договорат "Use Car Play". 3.Во Стерео : Чекање за поврзување во "Zlink"Успешна Конекција.Звукот е фантастична со акции јазик по подесување на звукот.Можете да ја прилагодите јачината на звук/бас вашата желба и дефинитивно го прави разлика.Dasaita стерео има PX6 Hexa-Core ПРОЦЕСОР (Dual-core Cortex-A72 Max 1.8 GHz & Quad-core Cortex-A53 Max 1.4 GHz) кои работат 2 до 3 пати побрзо отколку octa-core ПРОЦЕСОР од други производи.Интуитивен интерфејс, лесно е да го користите во вашиот автомобил.Работи кои Ќе Работат со Фабриката за Опрема. - Ќе фабриката управувач за контрола на работата?.Да, ние сме вклучени plug and play подигнат за поддршка.Тоа бара воланот копче за прилагодување.Работи кои Ќе Работат со dasaita Стерео Вклучени ВРСКИ ИЛИ ДОДАТОЦИ. - Ќе фабриката фабрика GPS работа?.Не, но GPS навигација е вклучена во нашите стерео. - Ќе фабриката XM radio работа?.Не, но можете да ги инсталирате XM radio стан. - Ќе фабриката редовни/нормален радио работа?.Не, но радиото е вклучено нашите стерео.Нешта кои Ќе Не Работат. - Ќе се воспостави рамнотежа и згаснат помеѓу говорниците се достапни?.Не за фабриката засилувач.Само за резервни засилувач.

Избор на купувачот..