• Ново
TCDesignerProducts за Еднократна употреба Хелиум Резервоарот, 15 Кубни Метри, 50 Избрани Латекс Балони, 1 Ролна Лента, Лесно-Отворање на Вентил и Додатен Цевка
zoom_in

TCDesignerProducts за Еднократна употреба Хелиум Резервоарот, 15 Кубни Метри, 50 Избрани Латекс Балони, 1 Ролна Лента, Лесно-Отворање

DEN 599.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Вклучува една 12 фунти, 15 кубни метри Расположливиот Хелиум Резервоарот.Не-токсични, nonflammable за Еднократна употреба Хелиум Резервоарот се одликува со лесно-отворање на вентил и додатен цевка и вклучува 50 избрани големина и боја латекс балони и 1 ролна лента.Хелиум резервоарот содржи доволно хелиум да се пополни 50 девет инчи балони или 27 единаесет инчен балони.Латекс балон плови време е околу 5-7 часа.Фолија балон плови време е околу 4 дена.Расположливиот Хелиум Резервоарот се рециклираат, но не refillable.Забелешка : Поради DOT прописи, хелиум резервоарот не може да биде предаден од страна на воздух.Додадете хелиум балони за да вашиот Матурска, враќањето дома, Свадба, роденден или специјален настан партија за забава и празнична допир.Ова не-токсични, nonflammable, за Еднократна употреба Хелиум Резервоарот се одликува со лесно-отворање на вентил и додатен цевка.Резервоарот тежи 12 килограми, има 15 кубни метри на хелиум и вклучува 50 избрани големина и боја латекс балони и 1 ролна лента.Расположливиот резервоарот содржи доволно хелиум да се пополни 50 девет инчи балони или 27 единаесет инчен балони.Латекс балон плови време е околу 5-7 часа.Фолија балон плови време е околу 4 дена.Расположливиот Хелиум Резервоарот се рециклираат, но не refillable.Забелешка : Поради DOT прописи, хелиум резервоарот не може да биде предаден од страна на воздух.

Избор на купувачот..