• Ново
EMS 0304-5-ТФ Tweezer, 5 Antimagnetic Легури, Директно Позитивна Акција, PTFE Обложени, Супер Тенок Совет, 110 mm Висина
zoom_in

EMS 0304-5-ТФ Tweezer, 5 Antimagnetic Легури, Директно Позитивна Акција, PTFE Обложени, Супер Тенок Совет, 110 mm Висина

DEN 944.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

#5 antimagnetic легура.Директно позитивно дејствување.PTFE слој на пудра.Земја на потекло : сад.Dumont произведува високо квалитетни рачно изработени пинцети, и има стекнато популарност на сите истражувачи во текот на годините.Развиен во 1875 година од страна на Арнолд Dumont во Ла Sagne, Швајцарија.

Избор на купувачот..