• Ново
Талкаат Тактички WTK03BE Рис Фиксна Сечилото на Нож
zoom_in

Талкаат Тактички WTK03BE Рис Фиксна Сечилото на Нож

DEN 1223.04

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Карактеристична Тактички Нож Направени од Највисок Квалитет!. 9.5" во целина. 4.5" мрачна земја влијание и растворувач отпорни Пиштол Kote заврши D2 челик сечилото.Целосна танг.Линискиот црна micarta рачки.Црна термо пластични полимер MOLLE компатибилен појас обвивка.

Избор на купувачот..