• Ново
JEONSWOD Сува Коса Капа Жените Супер Абсорбента Симпатична Брзо Сушење Baotou Двојно Дебели Туш Капа Сува Коса Крпа (Боја : Б, Големина : Една Големина)
zoom_in

JEONSWOD Сува Коса Капа Жените Супер Абсорбента Симпатична Брзо Сушење Baotou Двојно Дебели Туш Капа Сува Коса Крпа (Боја : Б, Големина

DEN 4756.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дебели, меки, кожни-friendly и мека.Ставете ја вашата коса и да ја апсорбира водата брзо.Лесно да се откажам, лесен за чување.Абсорбента материјал, меки и удобни.Уредно цвест, ткаат цврсто.Дебели, меки, кожни-friendly и soft Wrap на вашата коса и да апсорбираат вода quickly Easy да се откажам, лесно да се store Absorbent ткаенина, мека и comfortable Neatly цвест, ткаат tightly Weight : 160g Specification : 26cm*63cm Package вклучува : Сува коса капа*1 {со Исклучок на другите демо производите}белешки : 1. Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви благодариме!2. Поради прирачник за мерење, мерење отстапување на 1-3cm е allowed Protects косата од опаѓање на косата и кршење.

26cm*63cm :
Package includes:
Dry hair cap*1 {Excluding other demo products}
notes:
1. Due to the different display and lighting effects, the actual color of the product may be slightly different from the color shown in the picture. Thanks! :
2. Due to manual measurement, a measurement deviation of 1-3cm is allowed :
Protects your hair from hair loss and breakage. :

Избор на купувачот..