• Ново
KXA Тоалетна Столица Бања Столче Клеча кои клечат Тоалет Клупата Висина Прилагодливи Стари лица Бременоста Деца Када за Капење Стол Седиште (Боја : Стил 1)
zoom_in

KXA Тоалетна Столица Бања Столче Клеча кои клечат Тоалет Клупата Висина Прилагодливи Стари лица Бременоста Деца Када за Капење Стол

DEN 2422.32

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Овој трансфер туш стол карактеристики одличен анти-лизгачки перформанси, погоден за бања користите особено.Тоа е полесно за посебни потреби и постарите да туш, обезбедување на безбедно и комфорно бањање и туширање за корисници.Карактеристики : .Направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, силна тежина имајќи.Ние сме посветени на обезбедување добар квалитет на услуги, ако имате било какви потреби, добредојдени да се консултираат,ние ќе се потрудиме да ги задоволат 。.Водоотпорен, анти-корозија и не е лесно да ' рѓа.Ергономски седишта одбор, удобно седиштето на тоа.Може да се користи како бања столица или нормален дома стол.Погодни за употреба во различни места, како што се соби, бањи и сл.Карактеристики : Материјал : Алуминиум легура Боја : Бела Стил : 3 стилови (изборен)Тежина Капацитет : Стил 1 : 330lbs Style 2 : 330lbs Style 3 : 300lbs Adjustable Висина : Стил 1 : 360-510mm / 14.17-20.08 in Style 2 : 355-545mm / 13.98-21.46 in Style 3 : 410-540mm / 16.14 и делови-21.26 in Item Големина : Стил 1 : 510 * 330 * 330mm / 20.08 * 13 * 13in Style 2 : 545 * 330 * 330mm / 21.46 * 13 * 13in Style 3 : 420 * 180mm / 16.54 * 7.09 in Package Тежина : Стил 1 : 1600g / 56.44 ounces Style 2 : 2600g / 91.71 ounces Style 3 : 3200g / 112.88 ounces Package Големина : Стил 1 : 390 * 330 * 95mm / 15.35 * 12.99 * 3.74 in Style 2 : 570 * 400 * 110mm / 22.44 * 15.75 * 4.33 in Style 3 : 570 * 400 * 125mm / 22.44 * 15.75 * 4.92 in Packing Листа : 1 * Бања Chair We се посветени на обезбедување добар квалитет на услуги, ако имате било какви потреби, добредојдовте да се консултираат,ние ќе се потрудиме да ги задоволат 。.

Избор на купувачот..