• Ново
F Fityle 10M 1mm Beading Накит Кабелот Восок Најлон String DIY Наоди Хривнија Тема Мозок - Розова, 10m
zoom_in

F Fityle 10M 1mm Beading Накит Кабелот Восок Најлон String DIY Наоди Хривнија Тема Мозок - Розова, 10m

DEN 119.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

* за вашиот рачно изработени DIY занаети. * Мултифункционален Восок Кабелот String. * Погоден за DIY Нараквица, String Beading, Рака за Шиење, Ѓердан и Накит Одлуки. * Со парична казна и мазна површина. * Добар квалитет, цврсти и издржливи да ја користите.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Мултифункционален Восок Кабелот String - Погоден за DIY Нараквица, String Beading, Рака за Шиење, Ѓердан и Накит Одлуки - Со парична казна и мазна површина - Добар квалитет, цврсти и издржливи да се користи - за вашиот рачно изработени DIY crafts Specification : - Материјал : Најлон - Кабелот дијаметар : Прибл.1mm - Вкупна Должина : Околу.10 meters Package Вклучува : 10 Метар Восок String Note : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, монитори brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Избор на купувачот..