• Ново
Drecode Портокал Мат Лажни Ноктите Чиста Боја Ковчег Полн Покрие Aryclic Ballernia Долго Лажни Нокти Дневни Партиски Клип Притиснете На Ноктите за Жени и Девојки(24Pcs) (Портока
zoom_in

Drecode Портокал Мат Лажни Ноктите Чиста Боја Ковчег Полн Покрие Aryclic Ballernia Долго Лажни Нокти Дневни Партиски Клип Притиснете

DEN 159.84

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Едноставна мат лажни нокти се направени од aryclic,не боли раката.Лесен за употреба и издржливи,може да се користи постојано.Портокал ковчег лажни ноктите.24pcs лажни ноктите нуди за вас,може да изберете соодветна големина која одговара на вашиот прст.Клипот на ноктите се одлична за различни прилики како дневна,партија и датум за жени и девојки.Спецификација(Ширина) : 1.8 cm*2 парчиња; 1.7 cm*2 парчиња; 1.6 см*2 парчиња; 1.5 cm*4 Pcs; 1.4 cm*2 парчиња; 1.3 см*2 парчиња; 1.2 см*2 парчиња; 1.1 cm*2 парчиња; 1cm*2 парчиња; 0.9 cm*2 парчиња; 0.8 cm*2 парчиња;Понуда 24pcs лажни нокти,1 лист 24 компјутери помине налепница и 1 buc случаен боја на ноктите датотека за вас,може да се намали и датотека нив во било должината и обликот ви се допаѓа.Ако постои било каков проблем со производот, ние ќе ви даде бесплатно враќање и замена рок од 30 дена.

Избор на купувачот..