• Ново
Електронски Компоненти 0.65/1.27/2.54 мм SOP8~48 SSOP8~18 TSSOP4~48 да DIP8~48 PCB Одбор Адаптер Плоча - (Износ:5PCS, Модел:SOP28)
zoom_in

Електронски Компоненти 0.65/1.27/2.54 мм SOP8~48 SSOP8~18 TSSOP4~48 да DIP8~48 PCB Одбор Адаптер Плоча - (Износ:5PCS, Модел:SOP28)

DEN 1972.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Износ : 5 PCS, Модел : SOP28. Опис на производот : Home Arduino Module Sensor Chips About Us SOP8 Package Вклучуваат : 20/50/100 PCS SOP8 SO8 SOIC8 ДА DIP8 Interposer одбор pcb Одбор Адаптер Plate SOP14 Description:PCB Големина:17.7x17.7x1.5 Front SOP14 Растојание на pin : 1.27 mm Back SSOP14 Растојание на pin : 0.65 mm DIP Растојание од pin : (2.54 mm Package Вклучуваат:10/20 PCS IC SOP14 SSOP14 TSSOP14 НАТОПИ 0.65/1.27/2.54 мм Адаптер за PCB Одбор Converter SOP16 Package Вклучуваат : 10/20/50 PCS SOP16 SSOP16 TSSOP16 Да DIP16 0.65/1.27 mm IC Адаптер за PCB Board SOP20 Package Вклучуваат : 10/20/50 PCS SOP20 SSOP20 TSSOP20 Да DIP20 0.65/1.27 mm IC Адаптер за PCB Board SOP28 Package Вклучуваат : 5/10/20 PCS SOP28 SSOP28 TSSOP28 да DIP28 Адаптер Конвертор PCB Одбор 0.65/1.27mm SOP32 Package Вклучуваат : 2/5/10 PCS SOP32 да DIP32 1.27 mm 2.54 MM теренот Interposer одбор pcb Одбор Адаптер Plate SOP48 Package Вклучуваат : 1/2/5 PCS TSOP48 да DIP48 0.5 mm теренот Interposer одбор pcb Одбор Адаптер Плоча.

Избор на купувачот..