• Ново
LCHDA за Samsung Галакси A21 Случај, Супер Симпатична 3D Цртан филм Прекрасна Животни Шема Насликани Kawaii Смешно Мека TPU Силикони Флексибилни Заштитни Врати Телефон Покрива
zoom_in

LCHDA за Samsung Галакси A21 Случај, Супер Симпатична 3D Цртан филм Прекрасна Животни Шема Насликани Kawaii Смешно Мека TPU Силикони

DEN 72.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Компатибилност : LCHDA симпатична 3 D цртан филм squishy животинско дизајн мека TPU силикони флексибилни заштитна маска е компатибилен со Samsung Galaxy A21. Пакет содржи : 1 x 3 D Цртан филм Случај + 1 x Слободни HD Екран Заштитник.Материјал : Оваа симпатична 3 D цртан филм случај направен од висок квалитет на мека силиконска гума TPU, и мазна на допир чувство.Меки силиконски заштитна кожата со напредни шок апсорпција технологија дајте му на вашиот телефон за супериорен заштита.Прецизни Cutouts : Лесно да го вметнете и отстранете ја и сите функцијата на копчињата на телефонот е достапен без отстранување на вашиот случај.Големина е совршено се вклопуваат и многу лесно за инсталација, ги опфаќа назад и аглите на вашиот телефон.Цртан филм Дизајн : Мода 3 D цртан филм прекрасна животни заштитна телефон случај дајте му на вашиот телефон на прекрасен изглед.Меки силиконски kawaii 3 D цртан филм животно, малку цртан филм да се ослободат од притисок.Забелешка : Animal на грбот е залепен за да направите резервни случај многу цврсто, откако симпатична животно е отстранет, тоа не може да биде reinstalled, освен ако не ги користат новите лепак.Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.Функција : 1. Компатибилен со Samsung Galaxy A21. 2. Материјал : Оваа симпатична 3 D цртан филм случај направен од висок квалитет на мека силиконска гума TPU, еластичноста и флексибилност. 3. Со симпатична 3 D цртан филм животинско мека силиконска гума материјал носи удобно раце чувства.Висок квалитет со силиконска материјал, мека текстура, мазна на допир, timeproof и издржливи. 4. Тенок фитинг и лесен, тој го заштитува вашиот телефон со минимални големо.Посебна шема дизајн го прави случај око-фаќање и модерен.

Избор на купувачот..