• Ново
Binyalir Monaural Жичен Слушалки, Лесни Погодно Преносни Слушалка Rustproof за Мобилен Телефон за Возење и Спортски
zoom_in

Binyalir Monaural Жичен Слушалки, Лесни Погодно Преносни Слушалка Rustproof за Мобилен Телефон за Возење и Спортски

DEN 1079.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

На monaural слушалки има дел на флексибилна цевка е поудобно да ги користите за време на возење и спортски.Се држат настрана од електромагнетни, безбедно возење, погодно.Флексибилни, за да се спречи извртување, стојат носат.Висок квалитет и парична казна изработка, рѓа-доказ, трајни и практични.Разумна големина и лесни, преносливи за носење и користење.Опис : слушалките monaural слушалки без микрофон (микрофон).Monaural 3,5 mm приклучок за Слушалки Цевка Во Уво Анти-зрачење Слушалка Стерео Слушалки за Безжична Bluetooth.Клипот Уред.Карактеристики : 1. Висок квалитет и парична казна изработка, рѓа-доказ, трајни и практични.2. Разумна големина и лесни, преносливи за носење и користење.3. На monaural слушалки има дел на флексибилна цевка е поудобно да ги користите за време на возење и спортски.4. Се држат настрана од електромагнетни, безбедно возење, погодно.5. Флексибилни, за да се спречи извртување, стојат носат.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Earphone Material : Пластични + PVCColor : Black Size : Прибл. 3.5*1*1cm / 1.4*0.4*0.4 inch Weight : Прибл. 8g / 0.28 oz Interface : 3.5 mm 3 пол plug Sensitivity : 87d BImpedance : 110ΩApplicable да : Клипот MP3,телефон,bluetooth receiver Package листа : 1 x Earphone2 x Earplugs Notes : 1. Вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.2. Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Earphone
Material:
Plastic + PVC
Color:
Black
Size:
Approx. 3.5*1*1cm / 1.4*0.4*0.4inch
Weight:
Approx. 8g / 0.28oz
Interface:
3.5mm 3 pole plug
Sensitivity:
87dB
Impedance:
110Ω
Applicable to:
Clip MP3,phone,bluetooth receiver
Package list:
1 x Earphone :
2 x Earplugs :
Notes:
1. The actual product color may deviate from the photo due to light. :
2. There may be a slight deviation in the measurement of product. :

Избор на купувачот..