• Ново
800L/H 8W 7V Вода за Ладење, Пумпа за Резервоарот со 4 Метри Пумпа Главата & LED Моќ Индикатор G1/4 Нишка Брзо Топлина Дисипација ПРОЦЕСОРОТ Систем за Ладење (12cm-Црна)
zoom_in

800L/H 8W 7V Вода за Ладење, Пумпа за Резервоарот со 4 Метри Пумпа Главата & LED Моќ Индикатор G1/4 Нишка Брзо Топлина Дисипација

DEN 1602.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Проток MAX 800 L / H】max проток на вода за ладење, пумпа за резервоарот е 800 L/H, што го прави топлина дисипација високо ефикасни. 【4 Метар Пумпа Главата】На Компјутер Пумпа за Вода има 4 метри пумпа глава дава многу силен и моќен топлина дисипација. 【Безбедно и Трајни】На вода за ладење, пумпа за резервоарот има мулти ниво на заштита го прави сигурни дека безбедно работење и долг животен пат. 【Со LED Индикатор】LED моќ индикатор кажува на моќта на државата. 【Лесен За Инсталација】Интегриран дизајн на резервоарот за вода и пумпа, со инсталација за полнење, што го прави инсталација многу погодно.Опис : Овој компјутер пумпа усвојува висока брзина на проток до 800 L/H и долго пумпа глава до 4 метри за да се постигне брзо топлина дисипација, на тој начин создавање на стабилна и мазна интернет конекција и издолжување на услугата живот на компјутер.Факултетот за дизајн на резервоарот за вода и пумпа го прави лесен и удобен да го инсталирате, и дава повеќе концизен изглед.Спецификации : тип на Производ : Компјутерски Вода Pump Rated струја : 0.7 ARated моќ : 8 WPump глава : 4 meters Pump проток : 800 L/HStarting напон : 7 VMax.напон : 13.5 VThread : G1/4 thread Total должина : 12cm/ 4.72 во, 17cm/ 6.69 за вашиот choice Color( опционално) : Црна, white Package големина : прибл. 22 * 9 * 9 cm/ 8.66 * 3.54 * 3.54 in Package тежина : 617g Package Листа : 1 * Компјутерски Вода Pump2 * јас-форма Fasteners2 * Лепак Circles2 * Пластични Fasteners1 * Mat Note : Ако наидат на проблеми при користење, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.

Избор на купувачот..