• Ново
Обоено Стакло Материјали-bevel Кластери - Дедо Мраз (4mm)
zoom_in

Обоено Стакло Материјали-bevel Кластери - Дедо Мраз (4mm)

DEN 1377.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дедо Мраз. 7-1/4" x 5-3/8" (184 x 136mm). 8 парчиња.Круг накит кодот не ви е доставен.Празнична празник дизајни во Божиќ bevel кластери.Секој комплет содржи детални инструкции.Висок квалитет на 3/16" чаша со 1/2" bevel.Димензии прикажани се приближна за завршен кластери.Дополнителни накит или стакло може да се бара за да се заврши кластери како што е прикажано.Дедо Мраз. 7-1/4" x 5-3/8" (184 x 136mm). 8 парчиња.Круг накит кодот не ви е доставен.Празнична празник дизајни во Божиќ bevel кластери.Секој комплет содржи детални инструкции.Висок квалитет на 3/16" чаша со 1/2" bevel.Димензии прикажани се приближна за завршен кластери.Дополнителни накит или стакло може да се бара за да се заврши кластери како што е прикажано.

Избор на купувачот..