• Ново
iPhone 11 Про Max Паричникот Случај, ZVE iPhone 11 Про Max Кредитна Картичка Носителот Случај со Crossbody Синџир Чанта Чанта Wristlet Патент Кожа Случај Покритие за Apple iPhone 11 Про Max 6.5 инч
zoom_in

iPhone 11 Про Max Паричникот Случај, ZVE iPhone 11 Про Max Кредитна Картичка Носителот Случај со Crossbody Синџир Чанта Чанта Wristlet

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Компатибилни Модели на телефони : САМО одговара за Apple i Phone 11 Про Max 6.5 инчи.Wondeful Паричникот Функција : Голем Капацитет за 6 Картички (IDs, кредитни картички, дебитни картички..) или 8 Пари.Висок Квалитет на YKK Патент : Секој парчиња на YKK Патент може да содржи повеќе од 1000 пати се повлече сила тестирање, кое може да ги задржи вашите лични предмети добро.Единствени Моден Дизајн : Мода Занитвам Начичкана Дизајн изработка на уникатен паричник.Монтажни Анти-изгубени Lanyard и Прилагодливи Crossbody Синџир : (1)Со анти-изгубени lanyard, држете го телефонот повеќе удобен и без да се грижите за губење. (2)crossbody синџир може да биде симната ако вие само треба случај.Тоа е совршен за патување, едноставно ќе излезе или вообичаениот секојдневен живот.Синџирот на рака должина мерки 52" е само во право за вашето тело.

Избор на купувачот..