• Ново
Ir Одбор Леќа, CCTV Леќа, 3 Милиони Пиксели 2.8 Mm Прецизни Повеќе Бои за Целосна Мрежа Camer Камера
zoom_in

Ir Одбор Леќа, CCTV Леќа, 3 Милиони Пиксели 2.8 Mm Прецизни Повеќе Бои за Целосна Мрежа Camer Камера

DEN 2076.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Целосната Визија - Ова CCTV леќа на камерата доаѓа со 2.8 mm фокусна должина да ви даде целосна визија.Нека ти контрола целата ситуација и прецизно. 3 Милиони Пиксели - Донесување на вистински 3 милиони пиксели за да се направи секој детал, па јасно е дека нема пораката ќе се пропушти, на тој начин спречувајќи опасност.Повеќе Бои - Дизајн на 5 слоеви на призми овозможува безбедноста на камерата леќи на камерата за да се произведе повеќе реални бои.Враќање на реалната слика.Широк Компатибилност - На М12*0.5 леќа е широко погодна за разни видови на модули, вклучувајќи IPC модул, AHD модул, аналогни чип плоча, без заглавен или конфликт.ИНФРАЦРВЕНА Леќа - Ова CCTV леќа поддржува ноќ визија која ви дава 24 часовна заштита.Толку сигурен.Опис : Ова 3 милиони пиксели CCTV леќа нуди супер јасна и стабилна визија и во текот на денот и ноќта, thusing ви даваат 24-часовна заштита.Таа донесува 5 слоеви на призми да се произведе повеќе реални бои да се направи визија повеќе distanctive.И IR-led овозможува да работат нормално и во текот на денот и во текот на ноќта.Те штити од сите правци.Функција : Целосна Визија - Ова CCTV леќа на камерата доаѓа со 2.8 mm фокусна должина да ви даде целосна визија.Нека ти контрола целата ситуација и прецизно. 3 Милиони Пиксели - Донесување на вистински 3 милиони пиксели за да се направи секој детал, па јасно е дека нема пораката ќе се пропушти, на тој начин спречувајќи опасност.ИНФРАЦРВЕНА Леќа - Ова CCTV леќа поддржува ноќ визија која ви дава 24 часовна заштита.Толку сигурен.Повеќе Бои - Дизајн на 5 слоеви на призми овозможува безбедноста на камерата леќи на камерата за да се произведе повеќе реални бои.Враќање на реалната слика.Широк Компатибилност - На М12*0.5 леќа е широко погодна за разни видови на модули, вклучувајќи IPC модул, AHD модул, аналогни чип плоча, без заглавен или конфликт.Спецификации : тип на Производ : IP Камера Lens Mount : М12*0.5 Image format : 1/2.7 Планината : М12*0.5 IP camera Focal-должина на : 2.8 mm Pixels : 3 милиони pixels IR ноќ визија : Support Prism : 5-слој prism Supported модул : IPC модул, AHD модул, аналогни чип motherboard Suitable леќа : 1/2, 1/2.5, 1/3, CCD или CMOS сензор lenses Package големина : прибл. 10 * 7 * 2 cm/ 3.94 * 2.76 * 0.79 in Package тежина : 7g Package Листа : 1 * 2.8 mm CCTV Леќа.

Избор на купувачот..