• Ново
ПА Хартија Акценти PearlizedCdstk8.5x11Splash
zoom_in

ПА Хартија Акценти PearlizedCdstk8.5x11Splash

DEN 144.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Хартија Акценти Cardstock 8.5"x 11" Pearlized 98lb Сензација.Хартија Акценти Cardstock е киселина слободни, lignin слободни, buffered, архивирање на квалитетот тешки cardstock.Одлично за scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки и гума печат. 8.5"x 11".Pearlized 98lb Сензација.Хартија Акценти Cardstock е киселина слободни, lignin слободни, buffered, архивирање на квалитетот тешки cardstock.Одлично за scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки и гума печат. 8.5"x 11".Pearlized 98lb Сензација.

Избор на купувачот..