• Ново
U-M Храна Контејнер Патент Зачувување Фрижидер Замрзнување Храна Складирање Торба Свежи Одржување Заврши Црвено Удобно и EnvironmentallyCheap и казна
zoom_in

U-M Храна Контејнер Патент Зачувување Фрижидер Замрзнување Храна Складирање Торба Свежи Одржување Заврши Црвено Удобно и EnvironmentallyCheap

DEN 501.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Таму е 1 ~ 2cm грешка, бидејќи munual мерење Испратено од хоризонтална.Ако имате било какви проблеми околу нашиот производ.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно во секое време и ние ќе одговори во рок од 24 часа.Материјал : PE,Големина : 19.613.5 cm.Целосно изолирани од внатрешни и надворешни проток на гас, добра запечатување.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Материјал : PE,Големина : 19.613.5 cm There е 1 ~ 2cm грешка, бидејќи munual мерење Испратено од horizontal Please да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Избор на купувачот..