• Ново
Apevia Аура-P-Б.К Средината Кула Игри Случај со 2 x Полна Големина Калено Стакло Панел, Врвот USB3.0/USB2.0/Аудио Портови, 4 x RGB Фанови, Црна Рамка
zoom_in

Apevia Аура-P-Б.К Средината Кула Игри Случај со 2 x Полна Големина Калено Стакло Панел, Врвот USB3.0/USB2.0/Аудио Портови, 4 x RGB

DEN 2399.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Современите Цврст Челик Црна ATX Средината Кула Компјутерски Игри Случај со 2x Калено Стакло на Прозорецот (Лев/Front) вкупно 16 борци режими!.Цел на 16 RGB режими на репродукција преку интегриран RGB switch копчето : (Режим на 1 - Циклус RGB / Режим 2 - Циклус дишат / Режимот за од 3 до 8 - Црвена дишат, Сина дишат, Зелена дишат, Розова Дишат, Портокал Дишат, Бела Дишат / Режим на 9 - RGB режим / Mode 10 преку 15 - Црвена солидна боја, Сина солидна боја, Зелена солидна боја, Розова солидна боја, Портокал солидна боја, Бела солидна боја / Режим на 16 - Off mode).

Избор на купувачот..