• Ново
LUNCA USB Безжичен Аудио 3-во-1 Bluetooth 5.0 Приемник ТВ Предавателот Компјутер Аудио Слободни Кабел Лесен за употреба (Боја : Црна)
zoom_in

LUNCA USB Безжичен Аудио 3-во-1 Bluetooth 5.0 Приемник ТВ Предавателот Компјутер Аудио Слободни Кабел Лесен за употреба (Боја : Црна)

DEN 3038.88

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Bluetooth верзија : 5.0. Работното растојание : 10 M.Напон : 5 V.Производ големина : 37*24*11 MM.Производ тежина : околу 6g.Bluetooth верзија : 5.0 Работа на далечина : 10 MSupply напон : 5 VProduct големина : 37*24*11 MMProduct тежина : околу 6g Package големина : 67*67*17 MM.

Избор на купувачот..