• Ново
JUSTYAOFENG 4pcs Планински Велосипед Велосипед Дното Заградата Смена Отстранување Chainwheel Оска Отстрани Ракав Плоштадот Дупка Одржување Алатка Socket Set
zoom_in

JUSTYAOFENG 4pcs Планински Велосипед Велосипед Дното Заградата Смена Отстранување Chainwheel Оска Отстрани Ракав Плоштадот Дупка

DEN 736.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Разноврсна Користи : Работи со сите воздух-погон и батерија-напојува влијание tools/клучеви, како и прекинувач барови/моќ оружје и вртежен момент клучеви.Отстранување, Поправка Отстрани, инсталација и поправка тркала центри или тркала ореви; работи со оска ореви на повеќето возила.Висок Квалитет На Поправка Алатка.Оваа Дното Заградата Смена ви овозможува да се користи Линк со повеќе заеднички рака алатка.Одговара за било Брендирани дното Заградата.Погодна за секој 20 Заби splined тип на дното заградата.Оваа продавница главно се занимава во домаќинството декорација производи, квалитетот е сигурен, вие сте добредојдени да влезат во продавница да buy Specifications : Количина : 1pc Condition : Бренд new Color : Silver Length : 4.8 cm Biggest Дијаметар : 3.17 cm Please имајте на ум дека нашите производи се продаваат во единиците на 4.

Избор на купувачот..