• Ново
Фламинго Слон Молив Држачот За Маса Организатор Канцелариски Кутија Мобилен Телефон Стојат Заградата Дома Декорација Канцелариски Прибор За Складирање Тенџере С
zoom_in

Фламинго Слон Молив Држачот За Маса Организатор Канцелариски Кутија Мобилен Телефон Стојат Заградата Дома Декорација Канцелариски

DEN 998.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Високо Квалитетен Материјал : Слон Молив Носител Е Направена Од Еколошки Дрво Пластични Одбор Материјали, Без Употреба На Токсични Супстанции И Мирис.Симпатична Слон Облик Дизајн И Мазна Површина Се Овозможи На Слон Биро Организатор Убава И Елегантна.Лесно Да Се Соберат - Тоа Носителот Треба Да Се Соберат Од Себе.Овој Молив Првенство Е Направена Од Еколошки И Не-Токсични Дрво Пластични Одбор , Кој Лесно Може Да Се Состави И Инсталиран Од Страна На Себе Си.Мулти-Функционални - Оваа Симпатична Слон Молив Носителот Може Да Се Користи Како Паметен Телефон Застане.Слонот Е Телото Чаша Дизајн Додека Слон Нос Е Дизајниран Да се Одржи Вашите мобилни телефони Или Мини Таблети.Тоа Е Практична Пенкало Чаша Со Мобилен Телефон Носителот Дизајн,Да Го Одржи Вашиот Пенкала, Владетели, Ножици, Гумичка И Други Stationeries.Или Можете Да Го Користите Како Козметички Складирање Кутија Или Организатор За Вашиот Tidbits.Голема Домашна Декорација : Симпатична Слон Облик Дизајн, Една Симпатична Десктоп Декорација За Дом И Канцеларија.Овој Пренослив, Лесен И Пренослив Пен Носителот Ќе Биде Совршен Подарок Избор За Вашите Деца, Пријатели, Семејства И Колеги На Роденден, Жените Ден, Нова Година е Ден, Божиќ, Училиште Сезона. 100% Задоволни Гаранција : Ако Има Било Какви Проблеми Со Оваа Симпатична Дрво Слон Пен Носителот, Како Што Пен Носителот Скршени За Време На Испорака, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Одеднаш, Ние Ќе Се Потрудиме Да Го Реши Вашиот Проблем Побрзо!.Совршен Подарок Избор, Особено За Децата, Кои Сакаат Слон И Животни.

Избор на купувачот..