• Ново
LeDiYouGou дан Керамички Сапун Фармацевт со Пумпа за Бања, Кујна - 320Ml Модерен Плоштад Европски Стил Bathr Материјали, Рака Сапун Шише Бања Прибор,Бела,320Ml
zoom_in

LeDiYouGou дан Керамички Сапун Фармацевт со Пумпа за Бања, Кујна - 320Ml Модерен Плоштад Европски Стил Bathr Материјали, Рака Сапун

DEN 1103.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Нежен течен сапун фармацевт】 : Овој сапун фармацевт е направен од високо-квалитетна керамика пукаше во висока температура, трајни пумпа глави,многу силни и издржливи структура,Рѓа-отпорни за престој гледа како нова по неколку години на користење.Извонредна дизајн ќе донесе погодност на вашите пријатели и семејства. 【Лесно да се рефил】 : на Оваа страна сапун фармацевт Шише тело е убава и таписерии и практични, поседува широк врат на шишето, така што може да се одржува хигиената и чистотата во бањата или кујната за неколку недели.погодна за чување и издавање на течен сапун, сад сапун, лосион, шампон, рака sanitizer, етерични масла, и повеќе. 【Лесно да се чисти】 : површината на керамички производи е мазна, лесно да се чисти и да се избрише.На дното се полира за да се подобри лизга отпор и да се спречи бања countertops од носење.Погоден за бања, кујна, нови простории, отворено и на било кое место каде што миење на рацете е потребно. 【Decors сапун Фармацевт】 : Дизајниран со согласна стил за да ги собере многу decors,изгледа единствен и ќе се зголеми било оркестарот стил.Модерна заштита на животната средина. 【Совршен Подарок】 : Секој треба миење рака секојдневен,Тоа е стилски декоративни сапун фармацевт ,совршен подарок за вашите пријатели или членови од семејството, кои сакаат керамички да декорирате својот дом.Le Di You Gou дан Керамички Сапун Dispenser You го користите вашиот сапун фармацевт секој ден, па зошто да не добие себе стилски и прифатлива надградба?Оваа модерна сапун пумпа е направен на многу издржлив материјал, што значи дека е помалку веројатно да се пробие во зафатени умивалници и кујни.Овој Лосион Шише е згодна гланц, што е и суптилно убави и елегантни.Совршен за tweens, тинејџерите, жените и мажите.Модерната Точење за Пенење, Течни, или Бар Soaps Available во низа на големини, стилови, бои, бои, Le Di You Gou дан Сапун Фармацевт нуди сапун точење, кои носат елегантна да се развива вашата бања и кујни.Употреба : Исполнета со течност пена сапун, или не-пена течен сапун, тоа ќе биде потребно да се меша со вода во сооднос 1 : 1 (PS : лосион и масло не може да се foamed).Тоа исто така може да бидат распоредени според сопствените потреби (помалку пена, повеќе пена).Забелешка : ве Молиме да се тресат пред употреба за да се избегне течности не излезе.тоа не е на високо фармацевт.Карактеристики : Со големи детали и парична казна изработка, убава форма дизајн, тоа ќе го олеснат вашиот живот и да го подобрат вашиот дом е стил и вкус.

Избор на купувачот..