• Ново
Тејлор Нокти Табела Помине Биро, Разновиден Количка Станица, Прилагодлива Должина со Складирање Кабинет за Салон Дом Студио, Црна
zoom_in

Тејлор Нокти Табела Помине Биро, Разновиден Количка Станица, Прилагодлива Должина со Складирање Кабинет за Салон Дом Студио, Црна

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Сите црни нокти табела со Хром финиш рачки.Неколку фиоки за складирање да се одржи помине додатоци.Табела е количка за максимална преносливост.Должина : 15" X Ширина : 16.5" - 42" Х Висина : 29.5".Тежина : 80 кг.Складирање, флексибилност и стил – тоа е она што на ТЕЈЛОР Нокти Табела нуди вашиот салон.Табела врвот шарки, што ќе ви овозможи да се создаде компактна единица која се вклопува во тесни простори или прошири во целосна табела подготвени за состаноци.Три фиоки од различни големини задржете сите ваши резерви во уредни, организиран начин, така што тие се подготвени и лесно да се најде кога ќе им треба.Ова нокти табела стил ќе се надополнуваат вашиот салон со своите две-тон црна и светло дрво дизајн се исти со око-фаќање на сребро се справува.Се создаде целосна услуга салон надвор од мал простор со овој сестран нокти табела.Должина : 15" Ширина : 16.5" - 42" Height : 29.5" .

Избор на купувачот..