• Ново
ReallyGO-НИ Директна Barbell Решетката и Губење на Клупата, Свитлива Висина Прилагодливи Губење на Клупата Две Полици Натопи се Справува Supine Одбор за Дома Салата Сила за О?
zoom_in

ReallyGO-НИ Директна Barbell Решетката и Губење на Клупата, Свитлива Висина Прилагодливи Губење на Клупата Две Полици Натопи се Справува

DEN 1075.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ - Силна челична конструкција, стабилна губење на клупата погоден за почетници и напредни.Опфатени во хард-носење синтетичка кожа, гума ограничени основа обезбедува безбедно да застане.ПРИЛАГОДЛИВИ ФУНКЦИЈА - Висина прилагодливи губење на клупата со натопи станица.Нога рака (прилагодливи), на пример за седат прозорци и ab работа.КОЛИЧКА за ДИЗАЈН - Склоплива поместена клупата, трае до минимален простор кога не е во употреба.Натопи станица до задните на клупата со рака костец.РАЗНОВИДЕН ТРЕНИНГ - Тоа е многу погоден за лична обука, како што се домашно салата, кои може да се вршат различни задачи, како што се клупата притиска и squats, push-up прозорци, високо-лифт push-up прозорци, итн. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - Што обезбедува 100% ризик слободно време гаранција, без прашања праша дали ви се исполнат на секој проблем, само ги споделите со нас и ние ќе се грижи за тоа за вас додека сте задоволни!Така бидете сигурни да кликнете на купи сега!.Функција : Силна челична конструкција, Стабилна губење на клупата погоден за почетници и напредни.Висина прилагодливи губење на клупата со натопи станица.Свитлива поместена клупата, трае до минимален простор кога не се во употреба се Опфатени во хард-носење синтетичка кожа, гума ограничени основа обезбедува безбедно стојат Нога рака (прилагодливи), на пример за седат прозорци и ab работа Натопи станица до задните на клупата со рака костец Спецификација : Рамни должина : 117cm / 47in Рамен ширина : 56cm / 22.2 во Barbell висина : 87 - 107cm / 35 - 43in (корекција) Укината големина : 47 X 56 X 130cm / 19 x 22.2 x 52in Клупата перница димензии : 110 х 24 х 4.5 cm / 44 x 9.6 x 1.8 во Клупата перница висина од подот : За 41cm / 16.4 во answer : ___________________________ Note : бар и тежини не се вклучени Пакетот Вклучува : 1 x Barbell Управување со Клупата.

Flat length:
117cm / 47in
Flat width:
56cm / 22.2in
Barbell height:
87 - 107cm / 35 - 43in (adjustments)
Folded size:
47 X 56 X 130cm / 19 x 22.2 x 52in
Bench cushion dimensions:
110 x 24 x 4.5cm / 44 x 9.6 x 1.8in
Bench cushion height from floor:
About 41cm / 16.4in
Note:
bar and weights not included
Package Includes:
1 x Barbell Rack with Bench :

Избор на купувачот..