• Ново
16 во. W x 20 во. H x 4 во. D Вдлабнати Frameless Огледува Медицина Кабинет во Mirroed Стакло
zoom_in

16 во. W x 20 во. H x 4 во. D Вдлабнати Frameless Огледува Медицина Кабинет во Mirroed Стакло

DEN 333.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, и може да пристигне во генерички кутија. 16 во.W x 20 во.H X 4 во.D Вдлабнати или Површината Планината Frameless Beveled Бања Медицина Кабинет.

Избор на купувачот..