• Ново
NY YANKEES 2008 ИГРА СЕ КОРИСТИ ПОСЛЕДНАТА СЕЗОНА СТАРИОТ СТАДИОН ДАНКАН ИМЕ ПЛОЧА ШКАФЧЕ ОЗНАКА
zoom_in

NY YANKEES 2008 ИГРА СЕ КОРИСТИ ПОСЛЕДНАТА СЕЗОНА СТАРИОТ СТАДИОН ДАНКАН ИМЕ ПЛОЧА ШКАФЧЕ ОЗНАКА

DEN 3599.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ШЕЛИ ДАНКАН 2008 ИГРА се КОРИСТИ ШКАФЧЕ TAGThis игра се користат пластични клуб шкафче соба nameplate ознака е од последната сезона на стариот стадион во 2008 година. Мерки за прибл. 12"x2".Купувачот добива ова точната ставка се прикажува.Вклучува Штајнер Спортски прилог холограмот и ГРБОТ.

Избор на купувачот..