• Ново
ПРОЦЕСОРОТ 8 Pin за да го Двојна 8 Pin PCIe Адаптер за Напојување Кабел, ПРОЦЕСОРОТ 8 Pin Женски Двојна PCIe 2X 8 Pin (6+2) Машки Адаптер Кабел за Продолжување Графичка Картичка-2 па?
zoom_in

ПРОЦЕСОРОТ 8 Pin за да го Двојна 8 Pin PCIe Адаптер за Напојување Кабел, ПРОЦЕСОРОТ 8 Pin Женски Двојна PCIe 2X 8 Pin (6+2) Машки

DEN 220.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ПРОЦЕСОРОТ 8 Pin женски Двојна PCIe 2x 8 Pin (6+2) машки кабел е да се обезбеди удобен решение за надградба на компјутерот напојување за доброто на компатибилност со двојна видео картичка системи.Едниот е за ПРОЦЕСОРОТ 8 Pin женската порта, на другиот крај е PCIe 2 X 8 Pin (6+2 Pin) машки порта.ПРОЦЕСОРОТ 8 Pin женската порта поврзување на ПСУ, другите PCIe 2 X 8 Pin (6+2 Pin) машки порта поврзување на GPUs.8 PIN 6 PIN АДАПТЕР : Поврзан ПРОЦЕСОРОТ 8 Pin напојување на PCIe 8 Pin.

Cable Length(including the connectors):
23cm
Connectors:
2x 8 pin (6+2) PCIe male, 1x 8 pin CPU male
Gauge:
18AWG
Including:
CPU 8 Pin male to Dual 2x 8 Pin (6+2) male cable*2pcs; :

Избор на купувачот..