• Ново
Новина Качулка Кучиња Да Ме Направи Среќен, Ти, Не Толку Многу
zoom_in

Новина Качулка Кучиња Да Ме Направи Среќен, Ти, Не Толку Многу

DEN 571.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

80% Памук.Увезени.Бидете сигурни да се мијат вашиот објект по приемот на тоа.За најдобри резултати, секогаш се мијат внатре-надвор на 30 степени celcius.Исто така безбедно да се машина сува.Ова Авторски Тим И Тед Дизајн Го Прави Совршен Подарок!.Премиум Квалитет на Официјалниот Тим и Тед Брендирани Маскирани Sweatshirt Pullover Скокач Со Кенгур Торбичка Џеб.Направени со Користење на тешка категорија Памук, Пред-Shrunk и Брусен, со Мали Скриени Отворот за Слушалки.Го Прави Совршен Подарок Или Подарок За Секоја Прилика; Божиќ, Роденденот, Татковци Ден Или Мајки Ден, Денот На Вљубените, Или Само Се Третираат; И Вашата Градина, Тато, Брат, Сестра, Чичко, Тетка, Или Најдобар Пријател.На сите НИ Пратките Се Испратени И Следи Преку UPS-от.

Избор на купувачот..