• Ново
Vanknight PS4 Тенок Конзола Dualshock Контролори на Кожата Поставите Винил Decal Налепница за Playstation 4 Тенок Конзола
zoom_in

Vanknight PS4 Тенок Конзола Dualshock Контролори на Кожата Поставите Винил Decal Налепница за Playstation 4 Тенок Конзола

DEN 719.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ве молиме проверете со вашиот налепници внимателно во пакување на налепница.САМО налепници со Vanknight логото се произведени од страна на Vanknight.Било налепници без Vanknight лого се ЛАЖНИ и не се загарантирани со Vanknight!.Напомена : Decal е за PS4 Тенок НЕ Одговара за Редовни PS4 Конзола.Прва Класа винил материјал, лесно да се држиме и да ги отстрани, без гребнатини лево.Decals вклучувајќи 1x Конзола кожата, 2x Контролори на кожата decals.Прецизно сечење, лесен пристап за копчиња, контроли, конектори.Заштита на вашиот целиот конзола и контролори од прашина и гребнатини.Професионални decals одлуки, стилски & модерен дизајн.Го инсталирате : 1.Чистење на површината темелно 2.Стави на секое парче на decal внимателно 3. Се применуваат топол воздух decal површината за најдобар резултат.Користење на фен за коса е во ред (опционално).Добар decal кожата не само што ви помага да го заштитите вашиот компјутер од прашина и гребнатини, но, исто така, чувајте го во добро изгледаат.Decal лесно да се инсталира и да ги отстрани, без гребнатинка ќе бидат оставени кога decal кожата е отстранета.

Избор на купувачот..