• Ново
homozy Готвење Utensil Носителот,Стабилна Организатор,Кујна Caddy Сребрениот Држачот за Предници Вечера Countertop - Сива
zoom_in

homozy Готвење Utensil Носителот,Стабилна Организатор,Кујна Caddy Сребрениот Држачот за Предници Вечера Countertop - Сива

DEN 887.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Utensil Носителот - Совршено средна големина, така што тоа не лапам сите ваши контра или кабинет простор.Големината на utensil crock е за вашиот spatulas, лажици, маша, и повеќе.кујна utensil носителот има повеќе од 8 парчиња кујна алатка во собата.Материјал : Дијатомит.Големина Dxšxv : 11.3x11.3x14.3cm/4.45x4.45x5.63inch.Лесен за Употреба и Удобен : Пространа дизајн, така што можете удобно наместете го вашиот прибор без да се грижиш за пренаселеноста.Едноставно ги надолу со влажна крпа за да ја исчистите.Опис : - Utensil Носителот - Совршено средна големина, така што нема да лапам сите ваши контра или кабинет простор.Големината на utensil crock е за вашиот spatulas, лажици, маша, и повеќе.кујна utensil носителот има повеќе од 8 парчиња кујна алатка во собата. - Лесен за Употреба и Удобен : Пространа дизајн, така што можете удобно наместете го вашиот прибор без да се грижиш за пренаселеноста. - Едноставно ги надолу со влажна крпа за да ја исчистите. - Материјал : Дијатомит. Големина На Dxšxv : 11.3x11.3x14.3cm/4.45x4.45x5.63inch.Пакетот Вклучува : 1 Piece Kitchen Utensil Holder Note : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!.

Избор на купувачот..