• Ново
HP 504022-001 Smart Array P400 SCSI Контролер
zoom_in

HP 504022-001 Smart Array P400 SCSI Контролер

DEN 80.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

HP Smart Array P400 SCSI Контролер.P/N : 504022-001. 256 MB SDRAM.Кеш СПС : 405836-001. Компатибилни Со : HP Pro Liant DL385 G5. Состојба Забелешка : Used HP Smart Array P400 SCSI Controller P/N : 504022-001256 MB SDRAMCache СПС : 405836-001 Compatible Со : HP Pro Liant DL385 G5.

Избор на купувачот..