• Ново
Мешани Двојно старомодни Стакло (Сет од 4) Боја: Јасно
zoom_in

Мешани Двојно старомодни Стакло (Сет од 4) Боја: Јасно

DEN 6953.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Парична казна Кристал материјал Рака мие, се препорачува.Waterford Mixology Колекција.Сет од 4 талон, неонски, circon и аргон модели.Направи изјава со овој драматичен подарок!.Waterford Mixology зема иновативен пристап на парична казна во забавни со ова собирање на обоени и кристално јасна stemware, barware и бар додатоци.Оваа Waterford Mixology Двојно старомодни, Сет од 4 карактеристики единствена кристал прекини, вклучувајќи талон, неонски, circon и аргон прави совршен подарок.

Избор на купувачот..