• Ново
Нова Телевизија Пополнете Светлината Преносни Интегрирани во Живо Артефакт LED Прстен Светлина Нето Црвено Заградата Кат Модел (Розева)
zoom_in

Нова Телевизија Пополнете Светлината Преносни Интегрирани во Живо Артефакт LED Прстен Светлина Нето Црвено Заградата Кат Модел (Розева)

DEN 1420.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✿[Dimmable прстен светлина] 10" прстен светлина има 120 енергија-заштеда светилка монистра во 3 бои (топло бела, топло жолта, бела светлина).Висока осветленост, висока боја рендерирање.Три-димензионални светлина перцепција.Слободно прилагодливи.Мултифункционален апликација.Прилагодувањата се совршени и можете да изберете помеѓу два. ✿[Едноставни и стилски] Selfie пополнете светлината користи повлече од типот на главна пол да се направи повеќе фирма и не е лесно да се лизга надвор.Материјалите кои се користат се на енергија-заштеда на енергија и еколошки.Едноставни и стилски, тоа е најдобар избор за девојки. ✿[Rotatable телефон носителот] Можете лесно може да го прилагодите телефонот на носителот да го пронајдете саканиот агол (хоризонтални, вертикални, висока агол, низок агол, итн.).Телефонот носител е пролет-натоварени, може да се прошири за да се 3.6 инчи широка, а е компатибилна со речиси сите паметни телефони со или без случај.На 360° rotatable мобилен телефон носителот места вашиот мобилен телефон во средината на прстен, па светлина зрачи рамномерно на вашето лице.На tripod со не се лизга подлоги може да се зголеми стабилноста, па тоа нема да го нарушат. ✿[USB напојување со струја) Што може да се користи со повеќето уреди кои поддржуваат USB порти, телефонски адаптери, домаќин кутии, мобилни напојување, УСБ полначи, итн.Постојат четири копчиња на кабелот за напојување за вклучување/исклучување на енергија, осветлување на владата и прилагодување на нивото на осветленост.Лесно можете да најдете на опции ви се допаѓа во неколку секунди.Погодност!. ✿[Лесно да се носат.]Посветла и повеќе преносни од ист тип на Selfie пополнете светлината, итн., тоа може да снима живот во секое време, насекаде.Нова телевизија пополнете светлината преносни интегрирани во живо артефакт LED прстен светлина нето црвено заградата кат модел. 120 светилка монистра.Десет нивоа на затемнување.Светла боја : ладна светлина / топло светло / ладна и топла светлина 10 инчи.Максималниот агол на tripod отворање на е 60°.Материјал : алуминиум легура, силикони, пластични.

Избор на купувачот..