• Ново
LeeZAKA Drawstring Пакување Складирање Торба Патување Чевли Организатор Кеси,Црна
zoom_in

LeeZAKA Drawstring Пакување Складирање Торба Патување Чевли Организатор Кеси,Црна

DEN 34.08

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Не-плетени ткаенини.Производ Големина : Должина и ширина е за 14.17*11.42 инчен, грешка е за 0.39 инч.Кеси хуманизирано зрак дизајн, лесен утовар и истовар.Чувајте не-сезонски чевли во вашиот плакар за чевли да ги задржи прашина-доказ, да ја заштедите меморијата и да ја одржувате чисти чевли.Опис на производот:Производ материјал : Не-плетени fabric Size : Единица Мерка(Инчи) : Должина и ширина е за 14.17*11.42 инчен, грешка е за 0.39 inch Color : Бела/Sky blue/Црна/Кафеава/Црвена.

Избор на купувачот..