• Ново
Ufolet Смешно Rainmaker, Мини Rainmaker Играчка, Практикување на Деца' Слушање за Игри Ктв Партија Одгледување на Децата Ритам Смисла Години Деца Деца
zoom_in

Ufolet Смешно Rainmaker, Мини Rainmaker Играчка, Практикување на Деца' Слушање за Игри Ктв Партија Одгледување на Децата Ритам Смисла

DEN 2198.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Шарени изглед може да се фати деца'attention лесно, или може да се смират нив, дури и кога тие се плаче.Совршена играчка за практикување на деца' слушање и одгледување на децата ритам смисла.Тоа содржи многу монистра внатре, и можете да исправена дожд стап и флип над неа, и тоа ќе даде пријатен звук, кој е имитира звук на дождот.Направен од тешки пластика, не е лесно да се пробие надвор, за да ги користите.Мини и компактни димензии, лесен за држење во рака.Шарени изглед може да се фати деца'attention лесно, или може да се смират нив, дури и кога тие се плаче.Тоа содржи многу монистра внатре, и можете да исправена дожд стап и флип над неа, и тоа ќе даде пријатен звук, кој е имитира звук на дождот.Совршена играчка за практикување на деца' слушање и одгледување на децата ритам смисла.Мини и компактни димензии, лесен за држење во рака.Направен од тешки пластика, не е лесно да се пробие надвор, за да ги користите.

Condition:
100% Brand New
Material:
Plastic
Color:
Shown as pictures
Size:
Approx. 9.1 * 5.2cm / 3.6 * 2.0in
Weight:
Approx. 70g
Packing List:
1 x Rainmaker :

Избор на купувачот..