• Ново
QBVADE Количка за Бришење Чевли Складирање Кутија Пластична Пластовидно Чевли Организатор Транспарентна Пластика Чевли Рек Чување на Кутии за Фиоки Организатор (Бој
zoom_in

QBVADE Количка за Бришење Чевли Складирање Кутија Пластична Пластовидно Чевли Организатор Транспарентна Пластика Чевли Рек Чување

DEN 465.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Овие чевли кутии се пластовидно за лесно организирање и чување на податоци, чувајте ги на вашата гардероба или плакарот чисти и уредни.Јасно транспарентна пластика бидете сигурни дека ќе може да се види внатрешноста и го најде вистинскиот чевли лесно, без отворање на сите гласачки кутии.Кутии се силни, и перат.Вентилација дупки се овозможи циркулација на воздухот.Јасно прозорец за да го видите содржината, магацинот повеќе единици да се зголеми за складирање.Слободно Superimposable, Жлебот на Дното Дизајн, Погодно за на кутија за чевли да бидат слободно надредениот, се задржи од паѓање кога се нервира.Геометриски Дизајн.Ова е втора нагласување на кутија за чевли.Внатрешен дизајн за дури сила дистрибуција, направи кутија за чевли повеќе товарот цврсти и не се деформирани.Количка за Бришење Чевли Складирање Кутија Пластична Пластовидно Чевли Организатор ПОГОДНА ЗА СЕКОЈ СПОРТСКИ ЧЕВЛИ, НАЈДОБРИ CHOISE ЗА SNEAKERHEAD!Едноставен дизајн може да се поврзе секоја кутија заедно за лесно носење.Засилен рамка за дополнителна стабилност.Спецификации : Сцена : Спална соба, Дневна Соба, Простор за Складирање, Балкон Карактеристики на Производот : Покриени, Пластовидно Производот Категорија : Чевли Box Pattern : Цврсти Color Weight : 1500g Material : PPWe обезбеди најдобрите производи на нашите клиенти.

Избор на купувачот..