• Ново
Sorbus Акрилик Козметика, Шминка и Накит за Чување на Екранот Групи –Interlocking Фиоки за да Создаде Свој Специјално Дизајниран Шминка Контра –Пластовидно и Заменлив
zoom_in

Sorbus Акрилик Козметика, Шминка и Накит за Чување на Екранот Групи –Interlocking Фиоки за да Создаде Свој Специјално Дизајниран

DEN 522.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

АКРИЛИК КОЗМЕТИЧКИ & ШМИНКА ОРГАНИЗАТОР– 2 големи правоаголни фиоки– ЗАМЕНЛИВ ДИЗАЈН за да се создаде свој личен шминка и козметика, убавина контра – НАБАВКА на ДОПОЛНИТЕЛНИ ОРГАНИЗАТОР ФИОКИ за ДА се ИЗГРАДИ СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН во СОБАТА.INTERLOCKING & МОНТАЖНИ – Складирање фиока има различни убавина предмети во едно место и да одговара на повеќето dressers – ФУНКЦИОНАЛНА & ЛЕСЕН приказ на случај– Одличен подарок за било каква шминка љубовник.УБАВО DISPLAY & ОРГАНИЗИРА – Шминка и четки ги собере сите на едно место– Фиока е совршен за чување на кармини, фондации, bronzers, blushes, око сенки, primers, прав, парфеми, и многу повеќе – исто така, Може да се користи за чување на накит и лични додатоци.ЗА НАСЛОВНА & ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА– Направен од високо-квалитет акрилик што е јасно пластика која наликува на стакло, но е многу посилни и побезбедни од стакло.МЕРКИ околу 11.75" L x 4" H x 6.75" W–се ИЗГРАДИ СВОЈ СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ШМИНКА КОНТРА КАКО ВАШАТА ШМИНКА КОЛЕКЦИЈА РАСТЕ.

Избор на купувачот..