• Ново
Мојата 1 Денот на Вљубените Тимови Новородено Бебе Бебе Девојки Сакаат Печати Romper Кавга Шорцеви Пролет Облека Сет
zoom_in

Мојата 1 Денот на Вљубените Тимови Новородено Бебе Бебе Девојки Сакаат Печати Romper Кавга Шорцеви Пролет Облека Сет

DEN 455.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

♥Висок квалитет бебе љубов облека за бебе девојки, Вашето бебе ќе изгледа многу слатки и привлечни!. ♥симпатична "Мојата 1 Денот на Вљубените" печати romper и симпатична shamrock печати нога warmers, погоден за Денот на Вљубените ,секојдневно носење и фотографија,Вашето бебе ќе добиете многу комплименти !. ♥Памук Мешавина бебе облека сет, Дише и мека playwear / homewear за вашиот малку еден. ♥Еластична корселе, со симпатична bowknot,толку мека и вашето бебе ќе се чувствува многу удобно носење. ♥Пакет се вклучени : 1 x romper+1xshort+1xheadband+1xlegs. - Големина Информации - Возраст -Облека Должина -Биста*2 Шорцеви ДолжинаПоловината*2 ✿ 0-3 Месеци14.17 инч - 7.48 инч -7.48 инч7.088 инчен ✿ 3-6 Месеци14.96 инч 7.87 инч -7.48 инч7.48 инчен ✿ 6-12 Месеци 15.74 инч8.66 инч -7.87 инч7.87 инчен ✿ 12-18 Месеци - 16.53 инчен 9.44 инч -7.87 инч8.26 инч .

Избор на купувачот..