• Ново
Seletti Машина За Собирање Сет 3 Чаши Бело
zoom_in

Seletti Машина За Собирање Сет 3 Чаши Бело

DEN 1392.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Производ : Чаша.Дизајнер : Креативен Тим.Карактеристики : Порцелански Првенство Seletti Креативниот Тим - машина за миење Садови безбедно - Alimentary употреба - со Seletti Машина за Собирање Сет 3 Чаши Бело.Материјал : Порцелан.Боја : Бела.Порцелански Првенство Seletti Креативниот Тим - машина за миење Садови безбедно - Alimentary употреба - со Seletti Машина за Собирање Сет 3 Чаши Бело.

Избор на купувачот..